Alfini dodatni nastavni materijali za razrednu nastavu (nastavni listići, zbirke zadataka, vježbenice, multimedijski sadržaji i pomoćna nastavna sredstva) neizostavni su pri vježbanju gradiva i kod ...

Ja domovinu imam, u srcu je nosim

Cilj natječaja "Ja domovinu imam, u srcu je nosim" bio je povezati učenike osnovnih škola različitih zemalja kako bi pobliže upoznali zavičaj, kulturu, običaje, baštinu i nacionalni identitet iz perspektive svojih vršnjaka. Mislimo da smo u tome uspjeli!

Spojili smo 60 škola iz Hrvatske i Bosne i Hercegovine koje su se jedna drugoj predstavile temom "Moj zavičaj" ili "Domovinski rat". Pristigli su nas radovi oduševili te smo sve sudionike odlučili nagraditi. Ipak, samo je jedan pobjednik među pobjednicima - a uskoro ćemo vam otkriti njegovo ime.

Pristigli radovi, složeni prema partnerskim timovima, nalaze se ovdje

Svim timovima i mentorima zahvaljujemo na sudjelovanju!

Zagreb u 19. stoljeću; Osnovna škola Dragutina Domjanića – Zagreb
Lovci na broćansku povijest; Osnovna škola fra Didaka Buntića – Čitluk

Školarci domoljupci; Osnovna škola Štefanje 
Crvenički mostovi; PŠ Ljubomir – Ljubo Radoš, Crvenice – Tomislavgrad

Z onkraj Drave; Osnovna škola Gola 
Ekološka sekcija – Mladi maslinari; Osnovna škola S. S. Kranjčevića – Mostar

Katarina Zmaić, Lana Fundrić i Manda Matuzović; Osnovna škola Ivan Meštrović – Vrpolje
Kalina; Prva osnovna škola Bugojno

Mladostaši; Osnovna škola Mladost – Osijek
Priluka; Osnovna škola fra Lovro Karaula – Livno – PŠ Priluka

Povjesničari; Osnovna škola Žakanje
Vita est; Osnovna škola Vitez

Mali filmaši; Osnovna škola Maria Martinolića – Mali Lošinj
Rodoč; Osnovna škola Bartola Kašića Rodoč

Lužančani; Osnovna škola Ljudevit Gaj – Lužani
OŠ „Bila“; Osnovna škola Bila

Biseri iz blata; Osnovna škola Skakavac – Skakavac
Zrinjski; Osnova škola Ivana Gundulića Mostar

Radijski novinari OŠ Rovišće; Osnovna škola Rovišće
Livnjaci; Osnovna škola I. G. Kovačića – Livno

Landravci; Osnovna škola Ivanke Trohar – Fužine
Tragači; Osnovna škola fra Stipana Vrljića – Sovići

Pošterkanci; Osnovna škola Skrad
Uzdol; Osnovna škola Veselka Tenžere – Uzdol

Filmska skupina OŠ „Skakavac“; Osnovna škola Skakavac
Mlade inovatorice Mostar; Osnovna škola Ilije Jakovljevića Mostar

Hugo; Osnovna škola Hugo Badalić – Slavonski Brod
Elena Ivković; Osnovna škola fra Miroslava Džaje Kupres

Gundinčani; Osnovna škola Augusta Šenoe Gundinci
Liliputanci; Osnovna škola Petra Bakule Mostar

Druge; Osnovna škola Sikirevci
Cvjetići Mostara; Osnovna škola Petra Bakule Mostar

Ljubitelji zavičaja; Osnovna škola Sirač
G21S; Osnovna škola Kiseljak

Vukovarci; Osnovna škola Antuna Bauera Vukovar
Dream team; Osnovna škola Vranić – Posušje

Daljski idol - Napredna grupa povjesničara; Osnovna škola Dalj
Vranić; Osnovna škola Vranić – Posušje

Kuneji; Osnovna škola Ante Curać – Pinjac
Dubravko; Osnovna škola Dubravica – Vitez

Mali; Osnovna škola Marije i Line – Umag
Bakulići; Osnovna škola Petra Bakule – Mostar

M8H; Osnovna škola Iver – Sesvetski Kraljevac
Kraljevići; Osnovna škola Petra Bakule – Mostar

Prijatelji 1; Osnovna škola Davorin Trstenjak – Čađavica
Zagor; Osnovna škola Petra Bakule – Mostar

Prijatelji 2; Osnovna škola Davorin Trstenjak – Čađavica
Nuklearne bakterije; Osnovna škola Petra Bakule – Mostar

Anja; Osnovna škola Skakavac – Skakavac
Čepovi; Osnovna škola Petra Bakule – Mostar

Pčelice; Osnovna škola Skakavac – Skakavac
Vuk Samotnjak; Osnovna škola Petra Bakule – Mostar

Leptirići; Osnovna škola Skakavac – Skakavac
Gomilica; Osnovna škola Petra Bakule – Mostar

Ratko; Osnovna škola Skakavac – Skakavac
Cimska bazilika; Osnovna škola Cim – Mostar

Domjanići 2; Osnovna škola Dragutina Domjanića – Zagreb 
Ero; Osnovna škola Franice Dall'era

Zmijavci; Osnovna škola Zmijavci
Slamke; Osnovna škola Petra Bakule – Mostar